شنبه , ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵
خانه » دانستنی ها » حادثه های باورنکردنی که حیوانات آفریدند
حادثه های باورنکردنی که حیوانات آفریدند

حادثه های باورنکردنی که حیوانات آفریدند

حیوانات حادثه آفرین در دنیا کم نیستند و شاید روزانه اتفاقات مختلفی پیرامون موجودات مختلف رخ بدهد اما برخی از این حوادث بسیار بزرگتر از آن هستند که بتوان به راحتی آن ها را باور کرد .

حیوانات از روی غریزه زندگی می کنند و دست به کارهایی می زنند که شاید از نظر ما اشتباه باشد اما در نگاه یک حیوان کاری درست در راستای زندگی است . برخی مواقع این زندگی از روی غریزه باعث به وجود آمدن حوادثی می شود که باورکردنی نیستند . امروز نگاهی می اندازیم به ۴ حادثه باورنکردنی که یک حیوان کوچک باعث و بانی آن بوده است .

آتش سوزی ۲۵۰ هزار دلاری

گنجشک

در منطقه لینکلن شایر یک گنجشک که عاشق جمع کردن ته سیگارها بود آتش سوزی بزرگی به راه انداخت که ۲۵۰ هزار دلار هزینه در برداشت . این آتش سوزی در مغازه الکتریکی مردی به نام شرایف رخ داد که خودش علاقه ای به سیگار ندارد اما به نظر گنجشکی که در شیروانی مغازه او زندگی می کرده است علاقه خاصی به مواد مخدر داشت . شرکت بیمه در شیروانی این مغازه ۳۵ ته سیگار پیدا کرد و آتش نشانی نیز منبع این آتش سوزی را همین ته سیگار ها می داند . به نظر آخرین ته سیگاری که گنجشک به مغازه آورده بود کمی روشن بوده و همین باعث آتش سوزی شده است .

موش انتقام جو

موش

در یک اتفاقی که نام آن را انتقام موشی گذاشته اند یک موش کوچک باعث به وجود آمدن آتش سوزی وسیعی شد که بیش از ۱۰۰ گربه طی آن کشته شدند.  این آتش سوزی که در یک محل سرپرستی حیوانات در اوشاوای کانادا رخ داد ۱۰۰ گربه، ۳ سگ و چند موش را به کشتن داد . آتش نشانی اعلام کرد که جویده شدن سیم های برق توسط موش ها و اتصالی کردن آن ها باعث به وجود آمدن این آتش سوزی شده است .

خوک شکمو

خوک

جینگر نام خوکی است که خرج بزرگی را روی دست صاحبش گذاشت . این خوک یک انگشتر ۱۵۰۰ پوندی که از الماس درست شده بود را بلعید و دیگر دفع نکرد . آقای کالگل که صاحب این خوک است می گوید : چندی پیش خانمی برای خرید وسایل به خانه ما آمد و چند دقیقه ای در کنار خوک ها بود به نظر در همان زمان انگشتر از دستش افتاده و خوک نیز بدون اینکه بداند آن را بلعیده است .

اورانگوتان فراری

میمون

کارتا اورانگوتان فراری است که توانست با تغییر دادن مسیر میدان الکتریکی که به فنس های محافظ می رسید از باغ وحش فرار کند . او با استفاده از یک لوله آهنی برق بخشی از فنس ها را قطع کرد و سپس با عبور از فنس به دنیای آزاد پیوست البته این آزادی تنها ۳۰ دقیقه به طول انجامید ولی باعث شد تا محافظت از قفس او بیشتر شود تا مبادا بار دیگر قصد فرار کند .

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href=javascript:void(0); title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>