یکشنبه , ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
خانه » جذاب ترین ها » شیرجه سگ ها در آب
شیرجه سگ ها در آب

شیرجه سگ ها در آب

عکاسی از حیوانات یکی از تکنیکی ترین و پرچالش ترین مباحث در هنر عکاسی است . برای گرفتن عکس خوب از حیوانات تنها دانش هنر عکاسی کفایت نمی کند بلکه باید سوژه و تجهیزات را نیز به خوبی شناسایی و در اختیار داشت . مواردی مانند ترکیب بندی، زاویه دوربین، انتخاب لنز مناسب از مهمترین فاکتورها به شمار می آیند .

در این حوزه، مانوئل فونتس عکاس چیره دست فرانسوی از جمله برجسته ترین هنرمندان است . تصاویری که وی تا کنون به ثبت رسانده است در همایش ها و مسابقات مطرح بین المللی، جوایز متعددی را کسب کرده است . فونتس از سال ۲۰۰۰ تاکنون مشغول به عکاسی از زیبایی های منحصر به فرد حیات وحش در قاره آفریقا است .

نکته قابل توجه آن است که وی هنوز تصویری از مجموعه آفریقای خود را منتشر نکرده و در نظر دارد تا مقارن با پایان سال ۲۰۱۲ مجموعه ارزشمند خود را که حاصل ۱۲ سال عکاسی در قاره آفریقا است به بازار ارئه کند .

تصاویر زیر، مجموعه ای بسیار قابل توجه از فونتس است که وی آنها را در استخر منزل خود در مارسی به ثبت رسانده است . او برای خلق این تصاویر از دوربین ضد آب و سگ هایی که متعلق به دوستانش بوده استفاده کرده است .

شیرجه سگ شیرجه سگ شیرجه سگ شیرجه سگ شیرجه سگ شیرجه سگ

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href=javascript:void(0); title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>