چهارشنبه , ۲۲ مرداد ۱۳۹۳
خانه » پرسش و پاسخ

پرسش و پاسخ

۲ نظر

  1. درود و خسته نباشید بر شما

    سوالی داشتم. چند شب قبل، جوچه تیغی از نزدیکی های جنگلی پیدا کردم شب آوردمش خونه تا فردا یا پس فردا ببرم به همانجایی که پیدا کرده بودم رها کنم اما صبح یک روز بعد متوحه شدم که این جوجه تیغی بچه به دنیا آورده ولی بچه در فاصله دو متری از مادرش به پشت افتاده بود و دست و پا می زد و خود جوجه تیغی هم آنطرف تر خوابیده و خون و نمی دونم ضایغات بعد زایمان بود و کنارش ریخته بود.سعی کردم بچه رو بهش نزدیک کنم اما اصلا محلی به بچه اش نمی گذاشت. توی اینترنت چستچو کردم که چی باید به بچه جوجه تیغی که تازه چند ساعت هست که به دنیا اومده بعنوان غذا بدم. شیر گاو خواستم بدم اما خیلی سخت بود این کار اما کمی خورد. بغد مادرش رو به همراه بچه اش گذاشتمش توی یک جعبه. و بچه همچنان سعی داشت به مادرش نزدیک بشه اما هیچچ عکس العملی از مادرش ندیدم.برای مادرش هم از شب قبل یک سری میوه و کلم و گوشت و اینچیزا ریخته بود که نخورده بود.نیم ساعت بعد رفتم ببینم چی شده دیدم جوجه تیغی مادر دارم انگاربچه اش رو لیس می زنه. نزدیک که شدم دیدم داره بچه اش رو می خورد. اینقدر شوکه شده بود که یادم نمی آد زنده زنده داشت می خوردتش یا نه اول کشته بودش بعد می خوردش. توی اینترنت نتونسته از خورده شدن نوزاد جوجه تیغی توسط مادرش اطلاعی کسب کنم.

    ۰۹۳۵۱۸۳۱۶۵۶

  2. با سلام
    مرغ مینای من چند ماهی مریض بود و الان مدتی است که رو به بهبودی است مدتی است که به او کرم میدهم و دوباره علایم بیماریش برگشته میخواهم بدانم علتش میتواند کرم خاکی باشد؟بیماری عدم تعادل داشت که دکتر برهانی تشخیص مشکل کبدی دادند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href=javascript:void(0); title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>