پنجشنبه , ۱۷ تیر ۱۳۹۵
خانه » اطلاع رسانی » شرکت در کارگاه آموزشی محیط‌بانان برخی زیستگاه‌های یوزپلنگ آسیایی
شرکت در کارگاه آموزشی محیط‌بانان برخی زیستگاه‌های یوزپلنگ آسیایی

شرکت در کارگاه آموزشی محیط‌بانان برخی زیستگاه‌های یوزپلنگ آسیایی

 کارشناسان موسسه حیات وحش میراث پارسیان در کنار پروژه بین‌المللی حفاظت از یوزپلنگ اسیایی و انجمن یوزپلنگ ایرانی در برگزاری کارگاهی یک روزه برای آموزش و همفکری با محیط‌بانان استان‌های یزد، اصفهان، خراسان جنوبی و کرمان مشارکت کردند.

در این کارگاه که در محل بخشداری خرانق یزد در تاریخ ۱۷ دی ۱۳۹۳ برگزار شد، کارشناس پستانداران دفتر حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست، مدیرکل استان یزد، نماینده بخشدار خرانق، معاون سنگ آهن بافق و محیط بانان و ریاست مناطق کوه بافق، نایبندان طبس، دره‌انجیر، سیاه‌کوه اردکان، مهریز، عباس‌آباد نائین و دربند راور شرکت کردند.

 موسسه در این برنامه به اختصار گزارشی درباره فعالیت های یک‌ساله گذشته خود در همکاری در سند فاز دوم پروژه بین‌المللی حفاظت از یوزپلنگ آسیایی و به ویژه فعالیت‌ها در ذخیره‌گاه زیستکره توران ارائه کرد. همچنین کارشناسان موسسه با برگزاری کارگاه نظرات و پیشنهادات محیط‌بانان را برای حل مشکلات یوزپلنگ‌اسیایی در سال آینده جویا شدند. این نظرات برای تدوین برنامه عمل سال ۲۰۱۵ توسط مدیریت پروژه بین‌المللی حفاظت از یوزپلنگ آسیایی استفاده خواهند شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href=javascript:void(0); title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>