شنبه , ۲۴ تیر ۱۳۹۶
خانه » اطلاع رسانی » رهاسازی یک قلاده روباه در دماوند
رهاسازی یک قلاده روباه در دماوند

رهاسازی یک قلاده روباه در دماوند

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست دماوند از زنده گیری و رهاسازی یک قلاده روباه که در روستای آئینه ورزان دماوند به خانه روستائی پناه آورده بود، خبر داد.
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران عباس میرزاکریمی گفت:

طی گزارش تلفنی یکی از روستائیان به اداره حفاظت محیط زیست دماوند جهت نجات یک قلاده روباه که به منزل وی پناه آورده بود، مامورین یگان حفاظت محیط زیست دماوند سریعا وارد عمل شدند و با امکانات اولیه روباه را با تلاشی دوساعته زنده گیری و سپس مورد معاینه دامپزشکی قرار دادند و در طبیعت رها سازی کردند.

عباس میرزاکریمی، سرپرست اداره حفاظت محیط زیست دماوند با اعلام این مطلب گفت که مرد روستائی با شور و شوق خاصی درباره این مهمان ناخوانده صحبت می کرد و به اعتقاد وی با انجام این کار برکت مال وی زیاد می گردد.

میرزاکریمی افزود که در طول زمان تماس و رسیدن مامورین، این روباه تعداد ۳ مرغ این مرد روستائی را خورد.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست دماوند در پایان گفت اعتقادات خاصی که این مرد روستائی داشته قابل تحسین است و از تمام مردم خواست که این مرد طبیعت دوست و دوستدار حیات وحش را الگو قرار دهند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href=javascript:void(0); title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>