دوشنبه , ۲۱ تیر ۱۳۹۵
خانه » جذاب ترین ها » بزرگترین حیوانات خانگی در دنیا
بزرگترین حیوانات خانگی در دنیا

بزرگترین حیوانات خانگی در دنیا

حیوانات خانگی از هر گونه و نژادی می توانند باشند برای مثال از میان آن ها می توانیم به گربه، ماهی قرمز، سگ و … اشاره کنیم . این حیوانات خانگی گاهی اوقات به سوژه های خبری نیز تبدیل میشوند برای مثال برخی از آن ها می توانند بزرگترین حیوان خانگی باشند یا برخی دیگر در میان عجیب ترین ها به حساب می آیند . این بار به سراغ بزرگترین حیوانات خانگی رفته ایم که در دنیا زندگی می کنند .

بزرگترین ماهی قرمز

 

bigfish
عنوان بزرگترین ماهی قرمز دنیا به (گلدای) تعلق دارد که در انگلستان زندگی می کند . این ماهی قرمز از ۵ سال پیش این رکورد را به دست آورده است و هنوز هم آن را در اختیار دارد . این ماهی قرمز این روزها ۱۵ سالگی خود را جشن گرفته است و حالا ۴۰ سانتی متر طول دارد . او در روز اول تنها ۲ سانتی متر بود اما در طول سال ها به مرور رشد کرده و بزرگتر شد . این ماهی همچنان زنده است و در حال شد کردن است و ممکن است رکوردش به صورتی کاملا دست نیافتنی تبدیل شود .

بزرگترین گربه

cat

یوریک  از نروژ این روزها بزرگترین گربه ای است که می توانید پیدا کنید زیرا این گربه نزدیک به ۱۵ کیلوگرم است و این یعنی دو برابر حد مجاز وزن دارد . این گربه در حالی که تنها ۱۵ ماه سن داشت توانست این رکورد را به ثبت برساند و در مسابقات بزرگترین گربه خانگی نیز به مقام اول رسید . این گربه البته به خاطر پرخوری هایش صاحبش را اذیت می کند و حالا قرار است در مسابقات لاغری حیوانات نیز شرکت کند . این گربه در سال ۲۰۱۳ از میان ۲۱ حیوان دیگر به عنوان دارنده بیشترین اضافه وزن انتخاب شد .

بزرگترین سگ

dog

جرج بزرگ نام سگی آمریکایی است که هفته پیش در ۸ سالگی مرد . این سگ تا قبل از مرگش رکورد بلندترین سگ زنده دنیا را در اختیار داشت و البته تا سال ۲۰۱۰ نیز به عنوان بلندترین سگ دنیا شناخته می شد . این سگ نزدیک به ۲ متر و ۹ سانتی متر قد دارد و البته طرفداران بسیاری نیز به او علاقه مند هستند و هر روز به سایت شخصی این سگ سر میزدند تا آخرین اطلاعیه های صاحبش را بخوانند .

سنگین ترین لاک پشت

 

lakposht

لاک پشت ها گونه های مختلفی دارند و برخی از آنها می توانند بسیار بزرگ بوده و وزن ها چند تنی داشته باشند، اما سنگین ترین لاک پشت خانگی دنیا را (کولین رن) در اختیار دارد . این لاک پشت که سامی نام دارد وزنش به ۵۲ کیلوگرم می رسد و تا به حال توانسته مسابقات اندازه و سنگین وزنی بسیاری را پیروز شود . این لاک پشت برای آنکه طولانی و سلامت بالایی داشته باشد روزانه از کاهو، سیب و کلم تازه استفاده می کند .

بزرگترین سنجاب

 

khargoosh

یکی از حیوانات بزرگی که این روزها زندگی بسیار خوبی هم دارد (گری) است که به عنوان بزرگترین سنجاب خانگی شناخته می شود . این سنجاب در آمریکای جنوبی زندگی می کند و به عنوان یک بی خانمان به سرپرستی گرفته شده است . این روزها این سنجاب با وزن ۵۰ کیلوگرمی لقب سنگین ترین سنجاب خانگی را به خود اختصاص داده است . او زندگی بسیار راحتی دارد و همه چیز را صاحبانش برای او فراهم می کنند .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href=javascript:void(0); title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>